S platností od 1. října 2016 se v Českých Budějovicích stala výhradním prodejcem a opravcem vozů Ford v Českých Budějovicích společnost Milan Král a.s., která je stejně jako ACR auto a.s. členem skupiny MNC Group s.r.o. Vedení společnosti, prodejní a servisní tým zůstává však beze změny, stejně jako rozsah našich služeb a sídlo provozovny.

Pohled do historie společnosti. Společnost ACR auto, a . s. vznikla v roce 2001 jako jediný autorizovaný prodejce vozů BMW v jižních Čechách. Vzhledem k úspěšnému rozvoji prodeje se společnost rozhodla dále rozvíjet. Již od začátku roku 2007 se chystala největší změna v nabídce společnosti ACR auto, a. s. Snaha o rozšíření nabídky nás vedla k hledání možností o zastupování některé zvelkoobjemových prodejních značek. Značka Ford se stala naší volbou. Souhrou příjemných okolností se podařilo odkoupit akcie společnosti Autohandel a. s. – autorizovaného prodejce a opravce vozů Ford v Českých Budějovicích. Ke konci června 2007 byla ukončena fúze obou společností.

Milan Král a.s. nabízí kompletní modelovou řadu osobních i užitkových vozů Ford. Navštivte náš showroom v Českých Budějovicích nebo si objednejte  testovací jízdu v některém z vozů Ford. Prohlédněte si naše kompletní kontaktní údaje na jednotlivá oddělení včetně otevírací doby.

Vaše cesta do Milan Král v Českých Budějovicích

Cesta z dálnice D3 je snadno dostupná. Po sjezdu z D3 pokračujete rovně po rovně po silnici I. třídy 3, 27,6 km. Po příjezdu do Českých Budějovic pojedete stále rovně, budete se držet v pravém jízdním pruhu až do světelné křižovatky s Nemanická, kde budete mít po pravé straně Ford Milan Král, zde odbočte a jste v cíli.

Ze směru Linz / Český Krumlov pojedete stále po hlavní, při vjezdu do Českých Budějovic přes kruhový objezd rovně a dále pokračujete po hlavní silnici. Po 6 km odbočte vlevo na nájezd nahoru na silnici I. třídy Strakonická a pokračujte po ní 1,5 km až do odbočení vlevo na silnici I. třídy Pražská tř. Po 1,6 km odbočte vlevo na Nemanická, kde už uvidíte Ford Milan Král.

Ze směru Třeboň / Jindřichův Hradec jeďte po silnici I. třídy 34 až do Českých Budějovic na kruhový objezd, na něm se dejte 1. výjezdem po silnici II. třídy Okružní, po 944 m na křižovatce rovně na Nemanická, kde už je Ford Milan Král.

Pokud pojedete MHD, využijte linky 2 nebo 8, jak ze směru z centra po Pražské, tak ze směru z Borku (od Tábora). Z obou směrů vystupte na zastávce Okružní – Rozcestí. Pokud pojedete ze směru z Okružní ulice, využijte linku 18 a vystupte na zastávce Nemanická.