Staňte se součástí našeho prodejního nebo servisního teamu.

Prodejce nových vozů Ford

Náplň práce:

             • aktivníprodej nových vozů

             • cílenévyhledávání nových obchodních příležitostí

             • aktivníkomunikace se zákazníky

             • vedeníprodejní administrativy

             • účast naakcích při propagaci značky

             • poprodejnípéče o zákazníky

Požadujeme:

             • ukončenéSŠ vzdělání

             • praxe v obchodní činnosti – je výhodou

             • základní znalost anglického nebo německého jazyka

             • výborné komunikační schopnosti, reprezentativní

               jednání a vystupování

             •uživatelská znalost práce s PC

             • řidičskýprůkaz sk. B

             •samostatnost a schopnost organizace práce

             • časovouflexibilitu

Nabízíme:

             •odpovídající platové ohodnocení

             • služebnítelefon, služební vůz

             • zázemístabilní velké společnosti

             •zaměstnanecké benefity a akce

             • internívzdělávání, možnost kariérního růstu